Верифікований профіль
3
Роки досвіду
5
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
5
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж комерційної нерухомості (3)

  • 249 000 $
    2 034 $/м²

    Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 2-Д

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Парк Стоун
    офісне приміщення
    122 м²
    6 днів тому
    Продаж двох квартир з офісним ремонтом, 122м.кв., ЖК «Парк Стоун», Оболонь. м. Київ, просп. Володимира Івасюка, 2-Д, 18 поверх 22-поверхового житлового будинку. Дві видові квартири, що об'єднані (ХХм.кв. та ХХм.кв.), кілька років здавались в оренду під студію відео-продакш, ремонт зроблений був під їхні потреби. 5 кабінетів, кухня та санвузол. Часткове меблювання, кондиціонери в кожному приміщенні, сигналізація. На будинок встановлений генератор, що забезпечує водою та опаленням під час відключень. Чудовий вид з усіх вікон на Дніпро та озеро Вербне, відсутність вікон із сусідами у полі зору. ЖК «Парк Стоун» - комплекс бізнес-класу із підземним та наземним паркінгом та закритою територією, щ...
    Рієлтор
  • 170 000 $
    1 638 $/м²

    Воскресенська вул. (Леніна), 1-А

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    104 м²
    6 днів тому
    Продаж торгового приміщення 103, 8 м² у центрі м. Дніпро. Фасад. Перша лінія. м. Дніпро, вул. Воскресенська, буд. 1-А, 1-й поверх 5-поверхового житлового будинку. Окремий фасадний вхід та додатковий вхід з двору. Площа: 103, 8 м². Наразі приміщення здається в оренду під салон краси. При потребі орендарі звільнять приміщення з попередженням за 2 місяці. Ремонт зроблений під їхні потреби. Наразі є 4 робочі кабінети та можливість дообладнати ще один (пятий) робочий кабінет, кухня, санвузол та складське приміщення.Продаж приміщення без меблів. Ідеально підходить під медичний заклад, стоматологію чи косметологічну клініку, оскільки планування має кабінетну систему та обладнане всім необхідним: ко...
    Рієлтор
  • 495 000 $
    1 679 $/м²

    Отонівський пров. (Некрасова), 8

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    295 м²
    6 днів тому
    Продаж торгового приміщення в центрі Одеси. Фасад. Перша лінія. м. Одеса, пров. Отонівський, 8 ( бувший пров. Некрасова). Історичний центр: поруч вул. Дерибасівська, Оперний театр та Потьомкінські сходи. Площа: 294, 8 м². 1 поверх. Окремий фасадний вхід та додатковий вхід з двору. Ідеально підходить під медичний заклад, стоматологію чи косметологічну клініку, оскільки планування має кабінетну систему та обладнане всім необхідним: - якісний ремонт та оздоблення, згідно вимог МОЗ для медичної ліцензії та інклюзивності; - 15 робочих кабінетів, кухня, 2 санвузли, складські та підсобні приміщення; - централізована система припливної вентиляції; - розгалужене кондиціонування; - центральне опалення...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.